Zawieszenie!

Dobrze widzicie, zawieszam publikowanie kolejnych rozdziałów na blogach. W tej chwili jeszcze nie wiem, czy tylko na jeden tydzień czy do końca maja. To się okaże w ciągu najbliższych dni.
Nie wiem, czy ktoś z Was to zauważył, ale jakość ostatnich rozdziałów powoli zaczyna sięgać poniżej normy. Nie służy mi pisanie z tygodnia na tydzień, a niestety ostatnio tak to wygląda i staje się to smutnym obowiązkiem, a nie przyjemnością. To zaś odbija się na treści. Tak być nie może i stąd decyzja o zawieszeniu.
Nie znikam jednak całkowicie. Cały czas pracuje nad nowymi tekstami, lecz wolniej niż dotychczas i rzeczywiście to działa. Mam nadzieję, że uda mi się rozwiązać problem bez konieczności dłuższego milczenia.
Za przykładem Cleo M. Cullen i Aktiny podzielę się z Wami kilkoma planami i pomysłami, które chciałabym wprowadzić w ciągu najbliższych miesięcy w życie.
1. 20 maja w ramach antologii „Wszystkie przypadki wrogich Prima Aprilis” Aktiny zostanie opublikowany one-shot „Nasz Prima Aprilis” z całkiem nowymi bohaterami.
2. Powyższy one-shot zainspirował mnie do całkiem nowej, autorskiej opowieści. Nie ma jeszcze tytułu, nie wiem też, jakiej objętości będzie całość. Początkowy zamysł, prolog i kawałek pierwszego rozdziału są już spisane. W zamyśle ma być to mafijny kryminał z małym wątkiem romantycznym, ale nie ma jeszcze stałych ram, więc wszystko przede mną.
3. „Niech sprawiedliwości stanie się zadość” – one-shot z bohaterami „Naszego Prima Aprilis” osadzony w realiach pewnej historii.
4. Mam sporo nieopublikowanych wcześniej tekstów, które muszę przejrzeć i zobaczyć, czy się do czegoś nadają. W ramach wakacji chciałabym, aby te lepsze ujrzały światło dzienne. Tu powstaje pytanie, bo mam na to dwa pomysły. Pierwszy polegałby na tym, że codziennie (lub w większych okresach czasu w zależności od tego, ile będę miała tekstów) wrzucałabym jeden na deviantArta. Drugi na tym, abyście Wy wybierali z tygodnia na tydzień tekst do opublikowania. Polegałoby to na tym, że tydzień przed opublikowaniem wrzucałabym 3 zapowiedzi i ta, która cieszyłaby się największym zainteresowaniem, zostałaby opublikowana. Co Wy o tym sądzicie?
5. Kończę publikowaną w Nowym Olimpie „Egzekutorkę” i zastanawiam się nad nowym opowiadaniem do tego e-zinu. Może jest coś, o czym chcielibyście przeczytać?
6. Jeśli chodzi o blogi, to powoli zbliżam się do końca „Córki Szefa”. Myślę, że zostałoby ok. 30 rozdziałów, nie więcej. „Anioł Lucyfera” i Corrie jeszcze trochę potrwają. Na ten moment jednak zastanawiam się nad zmniejszeniem częstotliwości notek na wszystkich bądź rozłożyć to według skali zainteresowania.
Nie są to wszystkie pomysły i myśli krążące mi po głowie, ale na razie resztę zmilczę. Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję, ale naprawdę nie chcę zamieniać czegoś, co kocham na coś, co muszę zrobić, bo nie o to przecież chodzi. Miło byłoby poznać opinię o przedstawionych powyżej pomysłach. Będą to cenne spostrzeżenia.
Pozdrawiam

Reklamy

2 thoughts on “Zawieszenie!

  1. Miss M pisze:

    Ja zawsze wiernie czekam na twoje posty 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s